“Ka shqiptarë këtu”/ Publikohen pamjet, shqiptari përleshet fizikisht me serbin në kufirin mes Serbisë dhe Kosovës (VIDEO)

Një serb, është përplasur fizikisht me një Kosovar në kufirin mes Serbisë dhe Kroacisë. Video është publikuar në rrjete sociale dhe shihet se si shqiptari i Kosovës, i thotë serbit se “këtu ka shqiptarë”.

Shqiptari i afrohet burrit tjetër në makinë, ndërkohë që ky i fundit del prej saj dhe nis të përplaset fizikisht me të riun.

Nuk dihet nëse përleshja mes tyre është përshkallëzuar në një dhunë më të ashpër, por pamjet e këtij momenti kanë marrë shumë reagime në rrjet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.