Kalendari/ Dy ndeshje “ferri”, ja si ia del Partizani për të fituar titullin kampion


Barazimi në Korçë i komplikon gjërat për Partizanin sa i takon titullit kampion. “Demat e kuq” janë një pikë pas Teutës kryesuese dhe kanë një kalendar të vështirë përpara.

PARTIZANI FITORJA

Për t’ia dalë deri në fund për titullin, Partizani duhet të fitojë derbin dhe sfidën kundër Teutës, që të ketë sërish në dorë kreun e kampionatit.

Skenar tjetër është që dhe Teuta të gabojë, por Partizani do t’i donte kartat në dorën e tij…

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.