“Kam që në 2016 që e shoh në foto”/ Banorët vendosin për fatin e Rike Roçit në BBVIP

kam qe ne 2016 qe e shoh ne foto banoret vendosin per fatin e rike rocit ne bbvip

01:01 – 14.01.2024

Kam që në 2016 që e shoh në foto/ Banorët vendosin për fatin e Rike Roçit në BBVIP

Rike Roçi priti që në nisje të spektaklit, pa e ditur nëse do të futej në “Big Brother VIP”.

Por përveç kësaj sfide, Vëllai i madh vendosi që duhet të vendosnin banorët e tjerë, nëse Rikja do t’i bashkohej shtëpisë.

Banorët u shprehën pozitivisht, duke kërkuar që ajo të hynte në shtëpi, përve Julit, tha se Rike nuk duhet t’i bashkohej shtëpisë. Ndërkohë një koment pikant dha dhe Gazmend Ujkashi, i cili u shpreh se ka vite që sheh fotot e saj por pa e takuar.

“Sigurisht që të hyjë, kam që në vitin 2016 që e shoh në foto“- tha ai.

Rike Roçi lindi në Durrës. Babi i saj, si shumë shqiptar në ato vite, zgjodhi emigrimin, duke u larguar me gomone drejt Italisë. Ishte 20 vjeç kur vendos të futet në Big Brother 6, teksa tërhoqi vëmendjen e mediave botërore gjatë Europianit të futbollit të vitit 2016, ku mbështeste Shqipërinë.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts