“Kam qenë pjesë e PD”, Argita Malltezi flet pas fjalimit në Kuvendin Kombëtar: Kam ambicie për…

kam qene pjese e pd argita malltezi flet pas fjalimit ne kuvendin kombetar kam ambicie per
kam qene pjese e pd argita malltezi flet pas fjalimit ne kuvendin kombetar kam ambicie per

Vajza e ish-kryeministrit Sali Berisha, Argita Malltezi, e cila ka mbajtur ditën e sotme fjalim e parë publik në Kuvendin Kombëtar, është shprehur se gjithmonë ka qenë pjesë aktive e PD-së.

Në një prononcim për mediat, ajo u shpreh se nuk ka ambicie për më shumë, duke shtuar se thelbimi i fjalës së saj ishte që të gjithë të reagojnë.

“Gjithmonë kamë qenë pjesë aktive e PD, por nuk kam ambicie për më shumë, është çështja të kesh ambicie, por të bësh atë që duhet të bësh, thelbi i fjalës sime është që të gjithë duhet të reagojnë.

E keqja të vjen butësisht, kur ti mendon se diçka është banale për ditën tëndë. E keqja bëhet imponuese kur ti e ke neglizhua’, tha ajo.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts