Kamala Harris fshin dorën pasi përshëndetet me presidentin e Koresë së Jugut, pamjet bëhen virale (VIDEO)

Zëvendës presidentja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Kamala Harris, e ka fshirë dorën e saj pasi i ka shtrënguar duart me presidentin e Koresë së Jugut, Moon Jae-in.

Dyshja ishin në një konferencë shtypi pas një takimi bilateral për Korenë e Veriut, shëndetin global dhe “shkaqet themelore” të migrimit në SH.B.A.

Por ky veprim i Harris u bë temë në rrjet sociale pasi disa e kritikuan e disa thanë se ajo mund të jetë e fiksuar me pastërtinë e tepruar.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.