Kamioni merr përpara disa makina në autostradë dhe shpërthen në flakë, dy të vdekur

TIRANE

Një aksident i rëndë u regjistrua në një autostradë në Britaninë e Madhe, ku një kamion përplasi disa makina duke shkaktuar dhe viktima.

Aksidenti ndodhi në aksin që lidh Bradbury me Carville në Durham, përpara se kamioni të shpërthente në flakë.

Forcat e policisë në Durham flasin për 2 viktima. Policia mbylli autostradën për disa orë dhe po heton për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *