Kamioni përmbyset dhe mbulon autostradën e Kalifornisë me domate

kamioni permbyset dhe mbulon autostraden e kalifornise me domate
kamioni permbyset dhe mbulon autostraden e kalifornise me domate

Zyrtarët në Kaliforni njoftuan se një pjesë e autostradës është mbyllur për disa orë kur një kamion u përmbys dhe e derdhi ngarkesën e tij me domate në rrugë.

Patrulla e autostradës së Kalifornisë tha se kamioni u përmbys në Interstate 5 në Patterson dhe humbi ngarkesën e tij me domate në rrugë.

Caltrans District 10 tha se ekuipazhet i pastruan domatet për t’i dhënë trafikut një shans për lëvizje.

Shkaku i përplasjes ishte i paqartë dhe rruga është rihapur plotësisht përsëri.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts