Kamioni pëson defekt në aksin rrugor “Vlorë-Llogara”, bllokohet qarkullimi

Një kamion i cili ka pësuar defekt në vendin e quajtur “Çesma”, pranë aksit rrugor “Vlorë-Llogara”, ka bllokuar qarkullimin.

Ndërkohë shërbimet e Policisë vijojnë punën për normalizimin e trafikut dhe për zhbllokimin e rrugës.

Njoftimi i policisë:

logara/Informacion paraprak

Rreth orës 12:40, në aksin rrugor “Vlorë-Llogara”, në vëndin e quajtur “Çesma”, ka mbetur në rrugë një kamion, për shkak se ka pësuar defekt. Për këtë arsye është bllokuar ky aks rrugor.

Shërbimet e Policisë vijojnë punën për normalizimin e trafikut dhe për zhbllokimin e rrugës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts