“Kampion…”/ Konkurrenti i “BBV” surprizohet nga fansat me një helikopter, ja çfarë shkruhej në të

kampion konkurrenti i bbv surprizohet nga fansat me nje helikopter ja cfare shkruhej ne teAktori Julian Deda është surprizuar ditën e sotme me një helikopter në shtëpinë e “BBV”, nga fansat e tij të zjarrtë.  

kampion konkurrenti i bbv surprizohet nga fansat me nje helikopter ja cfare shkruhej ne te

kampion konkurrenti i bbv surprizohet nga fansat me nje helikopter ja cfare shkruhej ne te

“Jul baba”- shkruhej krahas fotos së aktorit, i cili u gëzua shumë.

kampion konkurrenti i bbv surprizohet nga fansat me nje helikopter ja cfare shkruhej ne te 1

“Ju dua zemrat e mia”- tha Juli teksa hypi sipër një tavolinë.

kampion konkurrenti i bbv surprizohet nga fansat me nje helikopter ja cfare shkruhej ne te

Kujtojmë që Juli, Heidi Baçi, Romeo Veshaj, Egla Ceno dhe Meriton Mjekiqi janë 5 finalistët e “BBV”, ndërsa mbrëmjen e nesërme mbahet finalja e reality show, ku do të zbulohet fituesi i çmimit të madh prej 100 mijë eurosh.

kampion konkurrenti i bbv surprizohet nga fansat me nje helikopter ja cfare shkruhej ne te 2

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts