Kanabis në ballkonin e banesës, Apeli lë në fuqi masën “Detyrim Paraqitje” për këngëtaren Enca

kanabis ne ballkonin e baneses apeli le ne fuqi masen detyrim paraqitje per kengetaren enca
kanabis ne ballkonin e baneses apeli le ne fuqi masen detyrim paraqitje per kengetaren enca

Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi masën e sigurisë detyrim paraqitje për këngëtaren Ruenca Haxhia, e njohur ndryshe si Enca.

Kjo e fundit u arrestua disa javë më parë pas një kontrolli të ushtruar në banesën e saj në Lundër, ku iu gjetën bimë kanabis të mbjella në disa vazo në ballkon.

Këngëtarja deklaroi se i kishte për përdorim vetjak, duke kërkuar që masa e dënimit të ishte më e lehtë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts