Kanabisi në repartin e Zall Herrit, Balliu: Nën qeverisjen e PD ushtria plotësoi kriteret e NATO-s, me Ramën plotësoi ato të kartelit të drogës

kanabisi ne repartin e zall herrit balliu nen qeverisjen e pd ushtria plotesoi kriteret e nato s me ramen plotesoi ato te kartelit te droges
kanabisi ne repartin e zall herrit balliu nen qeverisjen e pd ushtria plotesoi kriteret e nato s me ramen plotesoi ato te kartelit te droges

Shefi i Organizimit në Partinë Demokratike, Klevis Balliu ka reaguar në lidhje me skandalin e kultivimit të kanabisit brenda repartit ushtarak të Zall Herrit.

Balliu u shpreh përmes një postimi në Facebook se nën qeverisjen e PD, ushtria shqiptare plotësoi kriteret për anëtarësimin në NATO, ndërsa nën qeverisjen e Edi Ramës plotësoi kriteret për t’u kthyer në kartel droge.

“Nën qeverisjen e PD ushtria Shqipëtare plotësojë kriteret për antarsimin në NATO tani nën qeverisjen e Ramës plotësojë kriteret për tu kthyer në kartel të drogës”, shkroi ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts