Kanada/ Përplasen fuqimisht dy motorët e detit, shoferët fluturojnë në disa metra lartësi, shpëtojnë mrekullisht (VIDEO)

Përplasja e dy motorëve të ujit mund të kishte rezultuar fatale për dy shoferët.

Në një video të publikuar në rrjete sociale, është fiksuar momenti i përplasjes mes dy shoferëve në një lumë në Ottawa të Ontarios.

Dy shoferët ishin duke bërë akrobaci në ujë, e në këtë moment ka ndodhur përplasja, pasi njëri prej shoferit, nuk arriti dot të menaxhonte shpejtësinë dhe kontrollin e mjetit.

Nga përplasja e fortë shoferët kanë fluturuar disa metra në lartësi, por për fat të mirë, fakti që ranë në ujë i shpëtoi jetën. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com