Kandidat për kryetar të PDK? Ish-ministri i jashtëm i Shqipërisë: Jam tërhequr përkohësisht nga jeta publike, nuk synoj të bëhem pjesë e asnjë partie politike në Kosovë

Ish-ministri i jashtëm i Shqipërisë, Gent Cakaj ka hedhur poshtë zërat se po aderon në PDK apo kërkon të bëhet kryetar i saj.

Cakaj sqaron në FB se momentalisht është tërhequr nga jeta publike.

Ai shton se nuk synon të bëhet pjesë e asnjë partie politike në Kosovë.

STATUSI NGA GENT CAKAJ

Një sqarim i vogël:

E para, ashtu siç e kam sqaruar disa herë tashmë,

unë nuk jam dhe nuk synoj të bëhem pjesë e asnjë partie politike në Kosovë. E dyta, unë jam tërhequr përkohësisht nga jeta publike deri në një vendim tjetër, për të cilin, me siguri, do t’iu njoftoj personalisht!

Ju uroj çdo të mirë në ndërkohë e mirëmbeteshi 🤗,

Genti

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *