Kanë 32 vite diferencë/ Mbesa modele e Princeshë Dianës martohet me bilionerin 62-vjeçar, baba i tre fëmijëve (Foto)

Mbesa e princeshë Dianës, Lady Kitty Spencer, ka kurorëzuar dashurinë e saj me manjatin e modës, 62-vjeçarin, Michael Lewis, baba i tre fëmijëve.

Mode

30-vjeçarja u martua në një ceremoni në Villa Aldo Brandini në Frascati, Itali, ku mbante veshur veshi një fustan të Dolce & Gabbana. Fustani përrallor ishte frymëzuar nga epoka viktoriane dhe ishte dizenjuar enkas për të.

Modeleee

Modelja Lady Spencer është vajza e madhe e vëllait të Princeshës së Uellsit, Charles Spencer. Fejesa e saj me Lewis u bë zyrtare në janar 2020 dhe ata u martuan pas më shumë se dy vitesh lidhjeje.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *