“Kanë bunkerizuar bashkinë”, Këshilltarët e opozitës tentojnë të hyjnë në Bashki, thirrja për Tonin Vocaj

kane bunkerizuar bashkine keshilltaret e opozites tentojne te hyjne ne bashki thirrja per tonin vocaj
kane bunkerizuar bashkine keshilltaret e opozites tentojne te hyjne ne bashki thirrja per tonin vocaj

Anëtarët e Këshillit Bashkiak të Bashkisë Tiranë po tentojnë të hyjnë në godinë.

Dorian Teliti dhe Tedi Blushi janë vendosur para kordonit policor.

“Kanë bunkerizuar bashkinë dhe i kanë vendosur zinxhirë derës. Drejtori i Policisë na jep arsyen përse nuk po na lini të hyjmë në godinë e të kryejmë detyrën”, tha Teliti.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts