Kanosi me thikë një 65-vjeçar, nisin hetimet për 42-vjeçarin në Fier

kanosi me thike nje 65 vjecar nisin hetimet per 42 vjecarin ne fier
kanosi me thike nje 65 vjecar nisin hetimet per 42 vjecarin ne fier

Prokuroria e Fierit ka nisur hetimet për një 42-vjeçar, i identifikuar me inicialet S. K.

Autoritetet njoftojnë se ky shtetas dyshohet se për motive të dobëta, ka kanosur me mjet prerës (thikë), një 65-vjeçar.

Njoftimi:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier referuan materialet në Prokurori dhe po punojnë për kapjen e shtetasit S. K., 42 vjeç, banues në Fier, pasi dyshohet se për motive të dobëta, ka kanosur me mjet prerës (thikë), një 65-vjeçar.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts