Kaos në Kuvend/ Deputetët e opozitës nisin ‘planin’, përmbysin karriget, ndërhyn Garda

Ende pa filluar seanca plenare, deputetët e opozitës kanë zbarkuar në sallën e Kuvendit dhe kanë nisur të zbatojnë skenarin e tyre. Siç shihet nga pamjet e publikuara për BalkanWeb nga gazetari Osman Stafa, deputetët e opozitës, ku i pranishëm është dhe Berisha, kanë përmbysur karriget.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts