Kapërcim i hekurave dhe ngjitje nga dritarja/ Mbërrijnë në Kryesi deputetët e parë të PD, si paraqitet sot situata

Në orën 11:00 grupi parlamentar i PD kishte njoftuar se do të zhvillonte një mbledhje në zyrat  e tyre te Kryesia e Kuvendit, takim ky që vjen një ditë pas tensioneve me gardën.

Gazetari Osman Stafa bën me dije se deri tani kanë mbërritur pranë kryesisë deputetët Flamur Noka dhe Bledjon Nallbati, por nuk kanë tentuar që të futen brenda. Deri tani situata paraqitet e qetë.

Kujtojmë se dje deputetët e opozitës pasi u penguan nga garda për t’u futur në Kryesi, kanë kapërcyer hekurat si dhe janë ngjitur nga dritaret.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts