Kapet 1.1 ton kokainë në Itali

09:59 04/06/2021

Agjentët e Guardia Di Fiananca dhe punonjësit e Agjencisë së Doganave sekuestruan më shumë se 1 ton kokainë në portin e Gioia Tauro në provincën e Reggio Calabria. Sasia e madhe e drogës u gjet brenda një kontejneri me banane që vinte nga Ekuadori.

vijon/tvklan.al

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *