Kapet duke shitur kokainë, 18 muaj burg për 22-vjeçarin shqiptar në Itali

kapet duke shitur kokaine 18 muaj burg per 22 vjecarin shqiptar ne itali
kapet duke shitur kokaine 18 muaj burg per 22 vjecarin shqiptar ne itali

Një i ri shqiptar i cili është kapur duke shitur kokainë është dënuar me 18 muaj burg në Itali. Sipas mediave italiane, 22-vjeçari shqiptar ka mbërritur në Itali për arsye studimi dhe nuk ka pasur precedentë të mëpasshëm kriminal.

Gjatë kontrollit fizik, polica i ka gjetur të riut 40 kg kokainë dhe para të përfituar nga aktiviteti i shitjes së lëndës narkotike.

Gjykata e Pesaros vendosi dënimin 18 muaj burg për 22-vjeçarin shqiptar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts