Kapet me 11 kg heroinë në banesë, arrestohet shqiptari në Greqi

Një shqiptar është arrestuar në Greqi pasi është kapur me 11 kg heroinë në banesë dhe kanabis.

Mediat greke shkruajnë se autoritetet vendase gjetën dhe sekuestruan 11 kg e 98 gr heroinë të ndarë në 21 pako, 5.5 gr kanabis, celular dhe 400 euro të ardhura nga trafiku i drogës.

Aktualisht ai ndodhet në burgun e qytetit Korydallos, teksa pritet të dalë para seancës gjyqësore.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts