Kapet me kokainë dhe mijëra euro në makinë, pranga të riut shqiptar në Itali

Një 24-vjeçar shqiptar është arrestuar në Alessandria të Italisë, ku u kap me kokainë dhe mijëra euro në makinë.

24-vjeçari ka qenë i njohur dhe në ndjekje nga policia vendase. Mediat italiane shkruajnë se policia ka ndaluar automjetin e shqiptarit, ku gjatë kontrollit fizik, u gjetën dhe sekuestrua 30 gr kokainë dhe 5000 euro cash. Kokaina vlerësohet me 20 mijë euro, nëse do shitej në doza të vogla.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts