Kapet me kokainë në makinë, arrestohet 30-vjeçari shqiptar në Itali

Autoritetet italiane kanë arrestuar një 30-vjeçar shqiptar, pasi është kapur me kokainë në makinë.

Mediat italiane shkruajnë se arrestimi është kryer më 11 shtator 2023, vendkalimin doganor Ponte Faloppia në Novazzano, ku i riu u ndalua teksa udhëtonte me një makinë me targa italiane për të hyrë në Zvicër.

Gjatë kontrollit të mëpasshëm të automjetit, u gjetën 220 gr kokainë të fshehura.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts