Karrige dhe sende të forta, sherr brutal mes dy familjeve në SHBA, kamerat e sigurisë filmojnë gjithçka (VIDEO)

Një sherr masiv mes dy familjeve ka ndodhur në SHBA. Kamerat e sigurisë kanë fiksuar momentin kur dy grupe që ishin të ulur ndarazi, burra, gra e fëmijë përfshihen në një rrahje lokale.

Sherri që nisi fillimisht me grushte degjeneroi deri në përdorimin e karrigeve e mjeteve të tjera të forta.

Sipas raportimeve të dyshuarit janë arratisur nga vendi i ngjarjes, ndërsa policia është duke punuar për identifikimin dhe kapjen e tyre.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.