Kartë Krediti Fibank, komoditet maksimal për çdo individ!

karte krediti fibank komoditet maksimal per cdo individ
karte krediti fibank komoditet maksimal per cdo individ

Fibank në bashkëpunim me VISA ofron një Kartë Krediti me zero komision për blerje në mbarë botën! Kjo kartë krediti është mjaft e dobishme dhe shërben si para xhepi ekstra me një limit deri në 25.000 EUR.

Aplikimet mund të bëhen online në faqen e internetit Fibank.al më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë, ose në çdo degë Fibank. Karta është gati brenda 3 ditëve nga momenti i miratimit.

“Ky është absolutisht produkti më i mirë dhe më komod për çdo kartëmbajtës në Shqipëri dhe ne jemi krenarë ta ofrojmë në Fibank, duke e këshilluar atë për të gjithë klientët tanë”, shprehet Bozhidar Todorov, Drejtor i Përgjithshëm i Fibank Albania.

Karta e Kreditit Fibank është një mjet mjaft i dobishëm për menaxhimin e parave që mund të përdoret për të paguar mallra dhe shërbime, duke kryer pagesa pa kontakt në dyqane, hotele, restorante, agjenci udhëtimesh etj. Mund të lëshohet në tre monedha: LEK, EUR, ose USD dhe Fibank nuk ofron komision mirëmbajtjeje për vitin e parë për të gjithë kartëmbajtësit e saj të rinj!

Limiti i kartës së kreditit mund të aplikohet edhe si tërheqje cash nga ATM-të, nje opsion më tepër në vlerat e kësaj karte.  Fibank nuk aplikon asnjë komision për transaksionet online ose në çdo pikë shitje brenda dhe jashtë Shqipërisë. Të gjithë kartëmbajtësit e Fibank mund ta përdorin kartën e tyre pa limit. Ripagimi i kartës është i përshtatur në këste të vogla mujore duke filluar nga minimumi 5%.

Me sigurinë 3D Fibank, klientët tanë gëzojnë mbrojtje maksimale për të gjitha blerjet e tyre online. Të gjitha kartat e kreditit e Fibank janë pa kontakt duke përdorur më së miri veçoritë “prek & paguaj”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts