Karteli i El Chapo-s torturon pamëshirshëm anëtarët e bandës rivale, vrasin dhe varin trupat e tyre gjysmë të zhveshur në urë (FOTO)

Karteli i El Chapo-s ka zhvilluar një masakër të vërtetë në Meksikë.

Ata, kanë vrarë anëtarët e një tjetër bande dhe trupat e tyre i kanë vrarë mbi një urë. Viktimat, janë gjetur në qytetin Fresnillo.

Bëhet i ditur se karteli i bosit famëkeq të bandës i kishin lënë gjysmë të zhveshur personat që vranë dhe fytyrat ia kishin mbuluar me çantë.

Banda rivale, dyshohet se është ajo e Sinaola, pasi të dyja bandat, historikisht kanë qenë në një luftë të përgjakshme mes tyre, shkruajnë mediat e huaja.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.