KAS rrëzon ankimimin e grupimit politik të Berishës: Në zgjedhjet e Kukësit regjistrohet PD zyrtare

kas rrezon ankimimin e grupimit politik te berishes ne zgjedhjet e kukesit regjistrohet pd zyrtare
kas rrezon ankimimin e grupimit politik te berishes ne zgjedhjet e kukesit regjistrohet pd zyrtare

KAS rrëzon ankimimin e grupimit politik të Sali Berishës për t’u regjistruar në zgjedhjet për bashkinë e Kukësit.

Sipas KAS, në këto zgjedhje regjistrohet PD zyrtare e Bashës, duke mos njohur kështu grupimin e Berishës, që kishte si kandidat Emri Vatën.

Kujtojmë se sot në KQZ u regjistrua një kërkesë nga ‘Bashkë Fitojmë’ që kandidati i Berishës, Vata, të regjistrohej nën siglën e këtij koalicioni.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts