Kate Middelton shkëlqen në daljen e saj të fundit/ Së bashku me Princin William parakalojnë në tapetin e kuq për premierën e filmit ”No time to die”

Kate Middleton dhe Princi William janë shfaqur së bashku me Daniel Craig në tapetin e kuq për premierën e filmit të ri Bond.

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit morën pjesë në premierën botërore të mbrëmjes të No Time To Die në Royal Albert Hall në Londër. Kate doli me një fustan verbues të artë me krahë me kapelë dhe një hairstyle të stilit të lartë – ndërsa William me një kostum të zi dhe kravatë me hark.

Duko1

Filmi i shumëpritur No Time To Die është filmi i 25 -të Bond dhe filmi i pestë dhe i fundit me Craig si 007.

Ajo u përball me më shumë se një vit vonesa për shkak të shpërthimit të Covid – por po shfaqet në kinematë e Mbretërisë së Bashkuar.

Duko3

Premiera botërore do të përfitojë nga bamirësitë që mbështesin shërbimin dhe ish -anëtarët e tre agjencive të inteligjencës – Shërbimi Sekret i Inteligjencës, Shërbimi i Sigurisë dhe GCHQ – si dhe bamirësitë që mbështesin anëtarët e mëparshëm dhe të tanishëm të Forcave Speciale të MB.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *