KATEGORIA SUPERIORE/ Tre sfida të luftuara, mësoni përballjet interesante të ditës së sotmeSot do të luhen 3 sfida të javës së 28 të Kategorisë Superiore.

Kategoria-Superiore-2018

Me fillim nga ora 13:00, do të zhvillohet në stadiumin “Loni Papuçiu”, takimi Apolonia-Vllaznia.

Më pas në orën 16:00, do të luhen 2 ndeshje, ajo midis Skënderbeut dhe Teutës, që rikthehet të luhet përsëri pas 4 ditësh, ku Skënderbeu u kualifikua për në finalen e madhe të Kupës së Shqipërisë. Dhe ndeshja tjetër e orës 16:00, do të jetë ajo mes Laçit dhe Bylisit.

SFIDAT E DITËS SË SOTME NË KATEGORINË SUPERIORE –

K

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.