Katër sfida në një ditë, ndryshon axhenda e javës së 27-të të Kategorisë SuperioreNdryshon axhenda e javës së 27-të të Kategorisë Superiore. Së fundmi, sektori i garave pranë Federatës Shqiptare të Futbollit, ka vendosur që 4 sfida të zhvillohen ditën e shtunë, ndërkohë që përballja mes Partizanit dhe Bylisit, do të mbyllë siparin e javës së 27-të, ditën e diel në orën 16:00, ky takim do të zhvillohet në “Elbasan Arena”.

kategoria superiore

Për sa i përket të shtunës, në orën 13:00, janë planifikuar të zhvillohen përballjet Kastrioti-Kukësi dhe Skënderbeu-Tirana, teksa në orën 16:00, në fushë do të zbresin Laçi-Vllaznia dhe Apolonia-Teuta. Takime këto tepër të rëndësishme për sa i përket objektivave të skuadrave.

Kategoria Superiore –  Java 27 (10-11 prill)

Të shtunën

Kastrioti-Kukësi 13:00 (në Kamzë)

Skënderbeu-Tirana         13:00

Laçi-Vllaznia        16:00

Apolonia-Teuta 16:00

Të dielën

Partizani-Bylisi 16:00 (në Elbasan)

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *