Kavaja blu/ Fisnik Qosja fitoi kundër Redjan Kralit, qytetarët mbushin rrugët në mbështetje të kandidatit të “BF” (VIDEO)

Kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” për Bashkinë e Kavajës, Fisnik Qosja fitoi kundër kandidatit të PS Redjan Krali.

Ndërkohë mbështetësit e Fisnik Qoses kanë shpërthyer në festë, dhe brohoritje në mbështetje të kandidatit “Bashkë Fitojmë”.

“Fitore, fitore, fitore” dëgjohen të thonë mbështetësit e tij, ndërsa kanë mbushur rrugët e Kavajës, të entuziazmuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts