Këmbimi valutor 19 qershor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

kembimi valutor 19 qershor me sa blihen e shiten dollari dhe euro cfare ndodh me monedhat e tjera
kembimi valutor 19 qershor me sa blihen e shiten dollari dhe euro cfare ndodh me monedhat e tjera

Adresa: Rr.”Panorama” (prapa shkolles “Harry Fultz”). Nd.3, H.14, Ap.3, Njesia bashkiake nr.9, Kodi postar 1016, Tirane.

Website: www.panorama.com.al
NIPT: K22112005E

Për reklama në gazeta “Panorama”, të kontaktoni te:
Sekretaria: 042403207
Agjente Marketingu
Erinda Topi: 0688019400

Privacy Policy
Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts