Këmbimi valutor 6 shtator, me sa blihen e shiten dollari dhe euro

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 99.5 lekë dhe do shitet me 101 lekë.

Monedha evropiane sot do blihet me 107.1 lekë dhe do shitet me 108.1 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 111.4 lekë dhe do shitet me 112.8 lekë.

Ndërkohë paundi britanik sot në tregun shqiptar të këmbimit valutor do blihet me 124.2 lekë dhe do shitet me 126 lekë.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts