“Kemi probleme me Kristin”/ Banorët bisedojnë 

kemi probleme me kristin banoret bisedojne

16:59 – 13.04.2023

Kemi probleme me Kristin/ Banorët bisedojnë 


kemi probleme me kristin banoret bisedojne 1

Luizi propozoi që votimet për zgjedhjen e Presidentit të bëhen edhe njëherë, pasi ai ka pakënaqësi me Kristin.

Ai tha se kandidatët do jenë Bledi, Nita dhe Kiara. Bledi tha se ai ka dëshirë që rolin e Presidentit, ta marrë një vajzë, mes Kiarës, Nitës dhe Deas.

Luizi dhe Jori thanë se presidenti aktual shkeli rregullat, duke mos zbatur ligjet që u miratuan nga qeveria. Sipas tij, Kristi kundërshton dënimin me burg dhe se i ka cilësuar banorët si injorantë.

Bledi tha se populli duhet të mblidhet për referendum. Ai edhe njëherë propozoi që një nga vajzat të bëhet Presidente.

Sipas tij, Kiara nuk bëhet dot sepse është konflikt interesi, duke qenë se Luizi, burri i saj, është kryeministër.

Bledi propozoi dorëheqjen e Luizit, që Kiara të kandidojë përballë Deas dhe Nitës.

[embedded content]

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts