Kërcënim horror presidentit të klubit të futbollit të Seria A në Itali, një kokë derri e prerë dhe…

kercenim horror presidentit te klubit te futbollit te seria a ne itali nje koke derri e prere dhe
kercenim horror presidentit te klubit te futbollit te seria a ne itali nje koke derri e prere dhe

Kërcënohet me jetë presidenti i klubit të futbollit italian, Lecce-s, Saverio Sticchi Damiani.

Mediat italiane raportojnë se një kokë derri e prerë u gjet jashtë shtëpisë dhe studios ligjore të presidentit të skuadrës së Seria A, që u zbulua nga administratori i pallatit.

Por duket se nuk ka mjaftuar me kaq, pasi pranë kokës së prerë të derrit ishte dhe një zarf me një mesazh kërcënues brenda.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts