Kërcënoi me thikë një grua, procedohet penalisht 41-vjeçari

SARANDË

Një 41-vjeçar është proceduar penalisht nga policia e Sarandës, pasi ka kërcënuar me thikë një grua.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin E. D., 41 vjeç, banues në Sarandë, pasi dyshohet se ka kanosur me mjet prerës (thikë), një shtetase, banuese në Sarandë.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë së Sarandës, për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts