“Kërcet” arma në mes të lokalit/ Dalin pamjet nga atentati ndaj 4 shqiptarëve në Itali, klientët të terrorizuar tentojnë t’u shpëtojnë plumbave

kercet arma ne mes te lokalit dalin pamjet nga atentati ndaj 4 shqiptareve ne itali klientet te terrorizuar tentojne tu shpetojne plumbave
kercet arma ne mes te lokalit dalin pamjet nga atentati ndaj 4 shqiptareve ne itali klientet te terrorizuar tentojne tu shpetojne plumbave

Pamjet që shihni tregojnë momentin nga ngjarja e rëndë, ku një shqiptari iu bë atentat në një lokal në Itali. Nga të shtënat humbi jetën shqiptari, dhe u plagosën tre bashkëkombës të tjerë.

Autor i dyshuar i ngjarjes, Mikea Zaka akuzohet se vrau dje në Frosinone të Italisë 27-vjeçarin Kasmi Kasen.

Krimi ndodhi në një lokal që ishte plot me klientë, të cilët të tmerruar u futën poshtë tavolinave apo dhe u larguan me shpejtësi.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts