Kërkoi lirimin, dështon seanca për Dritan Dajtin në Elbasan

kerkoi lirimin deshton seanca per dritan dajtin ne elbasan
kerkoi lirimin deshton seanca per dritan dajtin ne elbasan

Dështon seanca për Dritan Dajtin në Elbasan.

Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Dajti kërkoi shoqërimin në Gjykatës, por kërkesa e tij nuk u pranua për arsye sigurie.

Dështoi edhe kryerja e seancës me video konferencë, sepse mungonin kushtet teknike.

vijon/…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts