Këshilli Kombëtar i PD, grupi i Sali Berishës mbledh sot kryesinë në selinë blu! Pritet të miratohet modaliteti për primaret

Grupi i Partisë Demokratike të Sali Berishës do të mbledhë ditën e sotme kryesinë në selinë blu.

Selia-e-PD

Mbledhja do të zhvillohet në orën 13:00 ku pritet të diskutohen pikat ku do të fokusohet Këshilli Kombëtar.

Ndërkohë pritet të diskutohet dhe miratohet rregullorja mbi modalitetin e përzgjedhjes për primaret para zgjedhjeve lokale.

Gjithashtu në rend dite janë edhe miratimi i kodit të sjelljes dhe etikës dhe miratimi i rregullores së brendshme të partisë.

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *