Këto janë tri shenjat e zodiakut që do të kursehen nga drama kozmike e Ditës së Shën Valentinit

Festa e të dashuruarve është në prag dhe çiftet po mendojnë si të bëjnë të lumtur partnerët e tyre. Astrologjia e Ditës së Shën Valentinit 2022 ndihet shumë më e ndritshme, por ajo vjen në prag të një hëne të plotë të fuqishme që do t’i sjellë emocionet tona në një kulm.

Ndërsa kjo mund të jetë intensive për disa prej nesh, nuk duhet të jetë një kohë e trazuar, veçanërisht nëse jeni një nga shenjat e zodiakut më pak të prekur nga Dita e Shën Valentinit 2022 dhe hëna e plotë e shkurtit.

Dita e Shën Valentinit nis me hënën që hyn në shenjën e zjarrtë të Luanit gjatë orëve të hershme të mëngjesit. Kjo hyrje hënore do t’i bëjë të gjitha shenjat e zodiakut të ndihen më pasionantë dhe performues për ndjenjat e tyre – gjë që është një atmosferë tërheqëse për çdo gjest romantik tepër të lartë të Ditës së Shën Valentinit. Ne mund të ndiejmë ndërtimin e energjisë emocionale ndërsa dita vazhdon, pasi hëna e plotë e shkurtit 2022 do të arrijë kulmin dy ditë më vonë, më 16 shkurt.

Përveç kësaj, hëna e plotë që afrohet me shpejtësi, ne do të gjithashtu kanë planetin romantik Venus dhe planetin seksi Mars të përqafuar në një aspekt të ndërlidhjespërmes Ditës së Shën Valentinit – dhe kjo ka potencialin të ndezë disa fillime të reja të zhurmshme dhe sensuale, veçanërisht në sferën e dashurisë dhe marrëdhënieve. Ndërsa kjo mund të tingëllojë si një veprim i madh planetar, pjesa më e madhe e tyre është mjaft pozitive – kështu që nuk ka asnjë arsye për t’u shqetësuar për ndonjë dramë astrologjike që do të pengojë planet tuaj.

Këto shenja mund ta presin plot me pozitivitet dhe lumturi këtë ditë, pasi nuk do të ndikohen aspak nga dramat kozmike.

Binjakët

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.