Kim Jong-un humbet përsëri peshë, në pamjet e reja udhëheqësi koreano-verior duket shumë i dobësuar

Udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong Un duket se ka humbur edhe më shumë peshë në fotot e reja të publikuara. Kjo vjen në një kohë kur pak ditë më parë ai u raportua se kishte humbur 44 kilogramë në fillim të këtij viti.

Diktatori u shfaq për të përshëndetur një turmë oficerësh ushtarakë entuziastë dhe dukej se kishte humbur peshë rreth belit dhe fytyrës. Ai ishte dobësuar aq shumë sa kostumi “Maos” i vinte pak i gjerë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *