Kim Kardashian dhe Kanye West bëjnë lëmsh rrjetin/ Ylli i “KUWK” dhe rreperi shihen përsëri së bashku duke dalë nga hoteli (Foto)

Kim Kardashin dhe Kanye West ndanë rrugët e tyre më herët gjatë këtij viti, por kanë qenë pranë njëri -tjetrit edhe pas kësaj kohe.

Kanye West ndërsa u panë duke u larguar nga hoteli i saj përpara debutimit të saj “Saturday Night Live”.

Kim

Ylli 40-vjeçar  kishte veshur një pallto ngjyrë rozë masive ndërsa u nis për në “30 Rockefeller Plaza” pasi kaloi pothuajse gjithë natën duke bërë prova për shfaqjen.

Kim kombinoi dukjen me çizme argjendi, çantë me të njëjtën ngjyrë, dhe një palë doreza po ashtu rozë, ndërsa ish-bashkëshorti i saj u pa i veshur krejtësisht në të zezë.

Kiim

Nëna e katër fëmijëve paraqiti kërkesën për divorc nga reperi i saj në shkurt pas gati shtatë vitesh martesë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com