Kim Kardashian zhvishet e tëra për reklamimin e parfumit të saj të ri (Foto)

Kim Kardashian i ka lënë pak vend imagjiinatës në fotot e postuara gjatë reklamimit të parfumit të linjës së saj “Essential Nude”.

Në foton e postuar Kim shfaqet toples duke veshur vetëm një palë cizme.

Kohët e fundit ajo është përfolur për një kthim me Kanye Ëest pasi bënë lëmsh rrjetin me foton e postuar teksa Kim shfaqej nuse në albumin e rreperit.

Nuse1

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *