Kina do të bllokojë transmetimin e ndeshjeve të Premier League

14:32 04/03/2022

Kina do të bllokojë transmetimin e ndeshjeve të Premier League këtë fundjavë për shkak të mbështetjes që i ka dhënë Ukrainës.

Sipas informacioneve, Kina do të bllokojë transmetimin e të gjithë ndjeshjeve të Premier League këtë fundjavë.

Kina është aleati kryesor i Rusisë dhe reagimi i këtij shteti ndaj pushtimit po vëzhgohet me kujdes pasi dyshohet se udhëheqësi Xi Jinping mund të përdorë ndikimin e tij për të ndihmuar në uljen e konfliktit./tvklan.al

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts