Kishte fshehur mbi 3 kg marijuanë në bagazhin e makinës, pranga 23-vjeçarit shqiptar në Gjermani

Një 23-vjeçar shqiptar është arrestuar në Gjermani, pasi është kapur me marijuanë në bagazhin e makinës.

I riu shqiptar u arrestua pas një kontrolli nga oficerët e policisë, ku zbuluan dhe sekuestruan 3.5 kg marijuanë. Sipas asaj që shkruajnë mediat e huaja, makina e drejtuar nga shqiptari tërhoqi vëmendjen e efektivëve për shkak të shpejtësisë në një zonë kantieri.

Aktualisht, i riu shqiptar ndodhet në paraburgimin e Bremenit, në pritje të masës së sigurisë nga drejtësia gjermane.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts