“Kjo fitore do të na karikojë për ndeshjen e radhës”, Hysaj: Është kënaqësi të shënosh me Kombëtaren

Kapiteni i Kombëtares, Elseid Hysaj u pa mjaft i lumtur pas ndeshje në konferencën për shtyp, duke komentuar golin e fitores dhe goleadën e Shqipërisë.

bandicam 2021-09-08 22-44-09-889

Goli- Siç kam thënë gjithmonë është kënaqësi dhe ëndërr me kur shënon gol me Kombëtaren, është kënaqësi shpresoj të vazhdoj kështu.

Fitorja me goleadë- E rëndësishme ishte të fitonim meqë bëmë shumë golat ishte mjaft mirë do të na karikojë për ndeshjen e radhës

Dëmtimi: Asgje e rëndë asnjë goditje, shpresoj të jem gati për të dielën me skuadrën time

Gola deçiziv- Shpresoj që të vijnë, goli është gol, është kënaqësi si në 5-0 si në 4-0 është kënaqësi, normalisht është mirë kur shënon gola deçiziv, por kur të vijnë.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *