“Kjo pauzë ishte diçka e re për të gjithë”, Inzagi pas fitores: Titulli? Kemi ende shumë ndeshje përpara

Interi arriti një fitore të rëndësishme në kampionat duke mundur në shtëpi Napolin kryesues me rezultatin 1-0. Për këtë triumf, trajneri i zikaltërve, Simone Inzagi, u shpreh tepër i lumtur në intervistën pas ndeshjes.

INZAGI 1

“Duhet të vazhdojmë kështu. Sot morëm një dozë të madhe sigurie. Jam krenar për djemtë e mi. Është kënaqësi t’i shohësh ata kështu. Është ende një rrugë shumë e gjatë dhe ne duhet të mendojmë ndeshje pas ndeshjeje.

Ka ende shumë ndeshje për të luajtur dhe kjo pauzë ishte diçka e re për të gjithë ne. Duhet të bëjmë gjithmonë më mirë”, përfundoi Inzagi.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com