“Kjo që po bëni është ilegale, hapni derën”, 60 minutat e pengmarrjes në Sarandë, dalin pamjet nga sherri mes turistëve italianë dhe pronarit të banesës

Publikohen pamje nga pengmarrja në Sarandë, ku një grup prej 6 turistësh italianë u mbajtën të izoluar në një shtëpi, pasi pronari i saj dyshonte se i kishin dëmtuar pajisjet.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts