Klevi Pojana takim me qytetarë: Urrejtje e frikshme për sektin e ‘Rilindjes’!

SHPËRNDAJE

Kandidati për deputet i LSI-së në Vlorë, Klevi Pojana ka ftuar të gjithë qytetarët që në 25 prill të votojnë partinë që ai përfaqëson.

klevi

Teksa ka postuar disa foto nga takimet që ai ka pasur me qytetarë të ndryshëm, Pojana thotë se ka vënë re një urrejtje të frikshme për ‘sektin e rilindjes’ dhe një energji të paparë për ekipin e ndryshimit.

Postimi i plotë:

Voto #6LSI – Voto #09KleviPojana

Çdo ditë pranë njerëzve të zakonshëm, pranë halleve dhe pranë shqetësimeve të tyre!

Urrejtje e frikshme për sektin e ‘Rilindjes’!

Energji e paparë për ekipin e ndryshimit!

Nuk ndalet rinia, nuk ndalet shpresa!

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.