Klinton largohet nga Shqipëria: Ishte e gjitha e jashtëzakonshme, po iki duke menduar se emri tjetër i Nju Jorkut është West Albania

Përfundon vizita zyrtare e ish-presidentit amerikan Bill Clinton në Shqipëri. Kryeministri Edi Rama ka publikuar foto nga takimi i fundit me Clinton, teksa e përcjell në aeroportin “Nënë Tereza”.

Ata shihen të përqafuar duke u takuar para ndarjes, teksa Rama ka zbardhur dhe një prej deklaratave të Presidentit të 42-të të SHBA-ve.

“Ishte e gjitha e jashtëzakonshme! Nuk do doja të ikja sot dhe po iki duke menduar se emri tjetër i Nju Jorkut është West Albania”, citon Rama Bill Clinton.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts